Video natočené 18.1.2018 internetovou televizí cestyksobe.cz:

Přehrát na www.youtube.com

Přehrát na www.cestyksobe.cz

Kateřina Tomešková Merthová

Video natočené 19.5.2016 na internetové televizi cestyksobe.cz

 

Několik let poskytovala výživové poradenství. Přitom začala studovat kineziologii, přesněji uvolňování emocionálních bloků metodou jednotného mozku One Brain. Již v průběhu studia nabízela pomoc nejbližším a známým. Díky absolvování celého studia a hlavně díky praxi zjišťovala, jaké pochody probíhají v našich tělech ve stresových situacích a jak se jich zbavit. Začala objevovat další, nové možnosti. Naučila se chápat energie a získala tak podstatně širší vhled do celé problematiky energií a jejich vlivu na člověka. Systém, který vzniká, není statický, ale každým dnem se vyvíjí díky novým poznatků, získávaným také při individuálních konzultacích nebo i na seminářích.

Josef Kejík

Řešením problémů a prací s energií se zabývá již delší dobu. V praxi používá také znalosti získané studiem kineziologie, metody jednotného mozku One Brain a dalších metod a alternativních způsobů. Postupně znalosti rozšiřuje a nabízí tak široké možnosti pomoci.

Spolupracující terapeuti:


Anna Lerchová - Frenštát pod Radhoštěm a okolí - mobil 774 127 007, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Reflexní terapie duše
Reflexní terapie lymfatického systému
Masáže bouwen
Dornova metoda
Čínská masáž Thuina
Vše individuálně dle potřeb klienta
Metoda Access Bars

Helena Koudelová - Praha - mobil 603 314 333, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web www.outlovestyle.cz

Progresivní terapie - terapie nové doby
Metoda Access Bars